Njoftime

Gezuar Kurban Bajramin

Gjej rastin qe ne kete dite te vecante dhe festive per te gjithe Besimtaret Muslimane : Gezuar Kurban Bajramin Mbaresi ,shendet ,begati dhe lumturi ne cdo dere te bashkeqytetareve te Peqinit [...]